8 edycja
Klaudia Chojnacka

Klaudia Chojnacka

19 lat, wymiary: 83/59/90 cm, wzrost: 170 cm

Tegoroczna maturzystka. Jej pasją są konie, prowadzi z mamą szkołę, gdzie przygotowują konie do jazdy. Od roku ćwiczy głos i uczy się śpiewać, robi to dla siebie, nie myśli o publicznych występach. Do programu zgłosiła się ponieważ od dziecka wiedziała, że chce być modelką, twierdzi, że program "Top Model" jest dla niej szansą na spełnienie tych marzeń. Uważa, że do wszystkiego trzeba w życiu dorosnąć, także do "Top Model" – ona czuję się gotowa. Największym marzeniem jest bycie zawodową modelką. Ma 19 lat.

Ankieta:

1. Z jakiego miasta pochodzisz?
Pochodzę z Gdańska. Tu się urodziłam.

2. Twoje aktualne miejsce zamieszkania?
Gdańsk. W bliskiej przyszłości planuje przeprowadzkę, ale gdzie to jeszcze niespodzianka.

3. Ksywka/pseudonim artystyczny?
Chciałabym aby mój pseudonim artystyczny brzmiał magicznie i tajemniczo. Klaudia Moon - imię zostaje bo to jest coś co jest głęboko zakorzenione w moim ja. Moje ,,ja” to Klaudia w 100% lecz zamiast nazwiska w miejsce wstawiam Moon - księżyc.  Jest zjawiskiem  mistycznym, które ciągnie za sobą nutkę tajemnicy. Towarzyszy mu wiele zjawisk astronomicznych, które wyglądają nietuzinkowo i cieszą oko. Wiec ja będę nowym księżycem :)

4. Skończone/aktualne szkoły/studia?
W tym roku zakończyłam naukę w 4 letnim Technikum. Uczyłam się ma profilu technik organizacji i marketingu. Bardzo fajny kierunek, który śmiało mogę polecić każdemu.

5. Co robisz gdy jest Ci smutno? ?
Puszczam muzykę. Odpręża mnie i pozwala uciec do świata fantazji, gdzie nikt nie może mnie skrzywdzić.

6. Co jest Twoją pasją?
Mam wiele pasji. Rysunek, malarstwo, jeździectwo, pisanie scenariuszy i piosenek. Lubię śpiewać chociaż nie wiem czy potrafię, haha. Oczywiście największą pasją jest modeling. Podczas pracy jako modelka nie tylko skupiam się na pozowaniu, ale zawsze mam dużo pomysłów na stworzenie czegoś ciekawego, dlatego chętnie dziele się tym z fotografem.

7. Jak spędzasz wolny czas?
Wolny czas spędzam kreatywnie. Zawsze tak, aby moment nudy napędzał mnie optymistycznie. Wychodzę ze znajomymi lub zaczynam tworzyć swoją sztukę. Lubię też nakręcać ludzi pozytywnie tak, aby każdy, kto spędza ze mną czas był naładowany dobrą energią.

8.Kto jest dla Ciebie wzorem?
Chyba nie mam jednego wielkiego wzoru, szczerze mówiąc. Każdy dokonał czegoś dobrego i złego w życiu, dlatego nie potrafię wymienić takiego jednego wzorca, z którego brałabym przykład jak żyć. Sama staram się być wzorem dla innych.

9. Twoje motto życiowe?
"Żyj każdym dniem tak, jak by był twoim ostatnim”.

10. Największe marzenie?
Mam wiele marzeń m.in. lot w kosmos. Marzę również o karierze jako międzynarodowa modelka i myślę, że to zaczyna się powoli ziszczać. Teraz tylko muszę pokazać co potrafię :)

11. Co cię zachwyca?
Zachwyca mnie sztuka, w tym również moda. Projekty, które są czasem niezrozumiałe.

12. Co cię denerwuje?
Denerwują mnie fałszywi ludzie.

13. Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz?
Za kilka lat widzę siebie jako osobę spełnioną i zadowoloną z rzeczy, których dokonałam, obmyślając nowe marzenia do spełnienia.

14. Twój ulubiony model/modelka lub projektant?
Moja ulubiona modelka to Naomi Campbell – to, jak się porusza na wybiegu, czaruje każdego z widzów. Ma swój własny styl bycia. Nie można jej się oprzeć, kiedy zaczyna pracować. Cenie ją, pomimo jej ciężkiego charakteru, haha.

15. Kto Cię inspiruje?
Inspirują mnie ludzie, którzy realizują swoje plany i marzenia - przy tym cały czas robiąc coś, co sprawia im fun!


Denis Chmielewski
Następna osoba:

Denis Chmielewski

tvnpix