8 edycja
powrót do listy

Olga Kleczkowska

Olga Kleczkowska

Olga Kleczkowska

17 lat, wymiary: 84/64/86 cm, wzrost: 175 cm

Uczennica Liceum Plastycznego. Swoją przyszłość wiążę ze sztuką, marzy o tym, by dostać się na ASP w Krakowie lub Warszawie. Lubi się wyróżniać i wyglądać oryginalnie. Do programu zgłosiła się przypadkiem. Tak naprawdę, to jej koleżanka miała pomysł, aby wybrać się na casting, postanowiły jednak, że pojadą tam razem. Kompletnie nie liczyła na to, że uda jej się dostać do domu "Top Model". Chciała jedynie sprawdzić swoje możliwości, przekonać się, czy jurorzy zobaczą w niej "to coś".

Ankieta:

1. Z jakiego miasta pochodzisz? Pochodzę z Bełchatowa.

2. Twoje aktualne miejsce zamieszkania? Mieszkam w Radomiu.

3. Ksywka/pseudonim artystyczny, jeśli masz? Nie mam.

4. Skończone/aktualne szkoły/studia? Aktualnie chodzę do Liceum Plastycznego w Radomiu.

5. Co robisz gdy jest Ci smutno? Gdy jest mi smutno, zazwyczaj potrzebuję rozmowy z kimś, wysłuchania i wyżalenia się. Jeżeli to nie pomaga, to często w pewien sposób mam ochotę się "dobić", doprowadzam się do płaczu, ponieważ zaraz po rozmowie to najlepszy sposób na danie upustu emocjom.

6. Co jest Twoją pasją? Rysuję, maluję, jestem koneserką sztuki.

7. Jak spędzasz wolny czas? Zacznijmy od tego, że mam go wyjątkowo mało, ale jak już się znajdzie, to wychodzę ze znajomymi, spotykam się z chłopakiem lub poświęcam się swojemu hobby, czyli tworzeniu.

8. Kto jest dla Ciebie wzorem? Pierwszą osobą, która nawinęła mi się na myśl jest moja mama. Wychowywała mnie od początku sama, przeszła wiele ciężkich chwil, chorobę i przeprowadzkę, a do tego mogę powiedzieć, że jest to kobieta spełniona i taka, która osiągnęła w życiu sukces. Jest niesamowita. Nauczyła mnie wszystkiego, bardzo dużo jej zawdzięczam - tak naprawdę wszystko.

9. W czym jesteś najlepsza? Chyba odziedziczyłam po mamie talent do zarządzania i organizacji - w tym jestem całkiem dobra, ale czy najlepsza? Ciężko powiedzieć. Czasami bywam naprawdę niezła w wymyślaniu sobie samej problemów, więc różnie z tym bywa.

10. Twoje motto życiowe? Nie posiadam żadnego, ale gdybym miała wybierać to byłoby to coś w stylu "prawdziwa oryginalność jest w serduszku". Dużo ludzi ma teraz parcie na bycie "oryginalnym" i żeby w jakiś sposób się wyróżniać. Często niepotrzebnie - powinniśmy się cieszyć tym, jacy jesteśmy, a nie starać się udawać kogoś innego.

11. Największe marzenie? Zdecydowanie zrobić karierę w modelingu, bo dzięki programowi zdałam sobie sprawę, że naprawdę się do tego nadaję i warto iść w tę stronę.

12. Co cię zachwyca? Jestem raczej wrażliwa na sztukę, potrafię zachwycać się bardzo długo nad jednym obrazem (w tym nad historią autora, techniką, talentem oraz nad okolicznościami, w jakich został wykonany). Ale nie tylko! Często wzrusza mnie muzyka i muzycy, ludzkie emocje i zachowania, które też lubię analizować. W skrócie, to bardzo fascynujący jest dla mnie człowiek.

13. Co cię denerwuje? Gdybym miała wymienić wszystko, to lista byłaby bardzo długa, więc w skrócie: głupota, niesprawiedliwość (która jest niestety nieunikniona w życiu), brak organizacji, bałagan, dyskomfort.

14. Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz? Chciałbym, żeby spełniły się moje marzenia związane z modelingiem. Chodzenie w pokazach i kontrakty z największymi modowymi markami - to byłoby coś! W tym wszystkim, jednak chciałabym znaleźć też czas na rodzinę, znajomych i partnera, bo bez tego kariera i pieniądze często są mało warte.

15. Twój ulubiony model/modelka lub projektant? Zawsze darzyłam sympatią Anje Rubik. Jest odważną, pewną siebie i piękną kobietą. Nie boi się poruszać kontrowersyjnych czy niewygodnych tematów i śmiało mówi o nich na swoich social mediach. Troszczy się o środowisko i promuje bardzo dobre zachowania i postawy. Oprócz tego, że jest super osobą, to równie świetną modelką! Ciężko pracuje i jest po prostu kobietą sukcesu.

16. Kto Cię inspiruje? Moją dużą inspiracją jest muzyk Joji (George Miller). Zaczynał swoją karierę internetową tworząc dość kontrowersyjny kontent komediowy, a teraz natomiast spełnia się muzycznie. Często poruszają mnie jego utwory i wręcz nieprawdopodobnym wydaje się fakt, że to ten sam człowiek co sprzed kilku lat. Jest cudownym mężczyzną, który przeszedł metamorfozę i koniec końców odnalazł to, co naprawdę kocha robić.

17. Program "Top Model" to dla Ciebie? Traktuję ten program przede wszystkim jako dużą szansę na rozpoczęcie nowej drogi życia, obrania ścieżki kariery i wdrożenie się w świat, którym się tak fascynuje. Jest to również możliwość wypromowania mojej osoby, pokazanie widzom tego, jaka jestem, zdobycie grona odbiorców. Jestem w takim wieku, że muszę powoli wybierać, w którą stronę chcę w życiu iść, a uczestnictwo w "Top Model" niezaprzeczalnie mi w tym pomogło.

Dawid Woskanian
Następna osoba:

Dawid Woskanian

tvnpix