8 edycja
Rafał Torkowski

Rafał Torkowski

27 lat, wymiary: 101/76/80 cm, wzrost: 183 cm

Rafał ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, z powodu kontuzji przerwał treningi i starty w zawodach. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przypadek sprawił, że miał przyjemność wziąć udział w trójmiejskim pokazie mody.  Bardzo mu się spodobało, zaczął interesować się sesjami i pokazami, to natchnęło go wzięcia udziału w programie. Największym zawodowym marzeniem jest praca przed obiektywem, niekoniecznie wybiegi.

Ankieta:

1. Z jakiego miasta pochodzisz? Urodziłem się w Gdańsku, po maturze mieszkałem 4 lata w Szczecinie, gdzie trenowałem w kadrze narodowej, po czym wróciłem do rodzinnego miasta.

2. Twoje aktualne miejsce zamieszkania?
Gdańsk.

3. Ksywka/pseudonim artystyczny?
Edi/Edward. Moja chrześniaczka Zuzia, gdy jeszcze była malutka, nie umiała powiedzieć Rafał ani Edward i mówiła do mnie Edi :).

4. Skończone/aktualne szkoły/studia?
Uczęszczałem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, studiowałem w Szczecinie na IKF i w Gdańsku na AWFiS Wychowanie Fizyczne, jednak nie ukończyłem Studiów.

5. Co robisz gdy jest Ci smutno?
Gdy jest mi smutno, lubię być sam. Siłownia lub bieganie pomaga oczyścić głowę z problemów.

6. Co jest Twoją pasją? Moim całym życiem był sport, wyczynowo trenowałem połowę swojego życia. Teraz dalej trenuję, jednak tylko dla przyjemności.

7. Jak spędzasz wolny czas?
A co to? Hahaha. A tak na poważnie, to spędzam czas ze znajomymi, na siłowni, na basenie. Chodzę do kina, uwielbiam seriale.

8. Kto jest dla Ciebie wzorem?
Moi rodzice, są najwspanialszymi ludźmi jakich znam.

9. W czym jesteś najlepszy?
Nie wiem, co mogę tu wpisać w Fife jestem słaby, rysuję też słabo, po siłowniach chodzą większe cwaniaki, śpiewam też nie wybitnie, na ruletce też dobrze nie wyszedłem. O wiem - Gała potwierdzi, robię najlepsze omlety z bananem ;).

10. Twoje motto życiowe?
W sumie, to nie wiem, szperałem właśnie trochę po necie i spodobało mi się to: „Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym” - Albert Einstein :).

11. Największe marzenie?
Moim największym marzeniem jest mieć zdrową, szczęśliwą rodzinę, by niczego nam nie brakowało.

12. Co cię zachwyca?
Jak moje świnki pięknie pozują w trawce przy blasku słońca.

13. Co cię denerwuje?
Nienawidzę się spóźniać, gdy jestem umówiony, wolę być godzinę wcześniej, niż spóźnić się 5 minut. Dlatego bardzo mnie irytuje, gdy mimo umówionej godziny muszę czekać, dodatkowo bez informacji - czy coś się stało, co jest powodem.

14. Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz?
Nie wiem nawet co będę robić jutro, hahaha.

15. Twój ulubiony model/modelka lub projektant?
Robert Kupisz, nigdy wcześniej nie interesowałem się modą tak bardzo, oglądając poprzednie edycje Top Model zobaczyłem odcinek właśnie z tym projektantem. Byłem w szoku jaką moc, energię można pokazywać na wybiegu. Bardzo utkwił mi w pamięci i chciałbym mieć przyjemność wziąć udział  w prezentacji Jego kolekcji

16. Kto Cię inspiruje?
Freddie Mercury, uwielbiam Jego muzykę, osobowość, jak porywał za sobą całe tłumy. Jego stroje na występach były istną wizytówką i zapadały w pamięć.

Stanisław Obolewicz
Następna osoba:

Stanisław Obolewicz

tvnpix