Aktualności

powrót do listy

Ruszył casting internetowy do nowej edycji „Top Model”. Zgłoś się!

Ruszył casting internetowy do nowej edycji „Top Model”. Zgłoś się!
Joanna Krupa o castingach do nowej edycji „Top Model” 
Jesienią w TVN nowa edycja „Top Model”. Marzysz o karierze modelki lub modela? Weź udział w castingu internetowym. Zgłoś się do programu! Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg czekają właśnie na Ciebie!

Czekamy na zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu.


Zasady castingu internetowego: Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podaj wszystkie niezbędne informacje o sobie.

Prześlij również film, w którym zaprezentujesz nam siebie. Pokaż nam swoją kreatywność. Przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w "Top Model"!
Wymagania techniczne: Wideo możesz nagrać kamerą lub telefonem komórkowym. Format mov lub mp4. Rozmiar pliku nie większy niż 40 MB. Długość maksymalna: 1 minuta.


Wybrane osoby zaprosimy na casting z jurorami „Top Model”.
Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdują się w regulaminie.

Na zgłoszenia od kandydatów czekamy do 18 czerwca 2018 roku.


Już w maju, w kilku miastach w Polsce odbędą się castingi do nowej edycji „Top Model”. Szczegóły podamy wkrótce na naszej stronie internetowej.

 

Regulamin

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TVN Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa.

2) Wszelką korespondencję dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres: TVN S. A., ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa z dopiskiem „Administrator Danych Osobowych – Top Model” lub mailowo na adres abi@tvn.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia Castingu online do Konkursu i Audycji Top Model 7 na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana  zgody na przetwarzanie danych osobowych

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: redakcja i osoby realizujące produkcję Konkursu i Audycji Top Model 7

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 15 kwietnia 2018 roku do 22 czerwca 2018 roku.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zgłoszenia udziału w Castingu. Może Pan/Pani podać dane dobrowolnie, lecz konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w Castingu.

 

Zobacz wideo:

Najzabawniejsze momenty z castingów
Najzabawniejsze momenty z castingów

Marta Sędzicka zmieniła fryzurę
Następny artykuł:

Marta Sędzicka zmieniła fryzurę

tvnpix