Aktualności

powrót do listy

Joanna Krupa szczerze o rozstaniu z mężem. Zobaczcie wideo zza kulis sesji!

Joanna Krupa szczerze o rozstaniu z mężem. Zobaczcie wideo zza kulis sesji!
Joanna Krupa pozuje na sesji dla magazynu "VIVA!"  Foto: Marlena Bielinska/MOVE

Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" opowiedziała o rozstaniu z mężem. Modelka wzięła udział w sesji okładkowej, podczas której towarzyszyliśmy jej z kamerą. Obejrzycie relację wideo. Wybraliśmy także najciekawsze fragmenty rozmowy, którą znajdziecie w czasopiśmie.

Wiadomość o rozstaniu Joanny Krupy i Romaina Zago zelektryzowała media. Para była razem ponad 10 lat, pobrali się w czerwcu 2013 roku. Fragmenty ich bajkowego ślubu widzowie TVN mogli zobaczyć w programie "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami". >>>


Joanna Krupa na okładce magazynu "VIVA!"
Joanna Krupa na okładce magazynu "VIVA!" Foto: Marlena Bielinska/MOVE | "VIVA!" nr 12 (531) 14 czerwca 2017

Joanna Krupa w rozmowie z Krystyną Pytlakowską wyznała dlaczego z Romainem Zago zdecydowali się na rozwód. Przeczytajcie fragmenty wywiadu, całą rozmowę znajdziecie w nowym numerze "VIVY!".

Kiedy widziałyśmy się jesienią, mówiłaś o swoim mężu same dobre rzeczy. Miałam wrażenie, że będziecie razem do końca życia...

"I ja myślałam, że tak będzie. Naprawdę. Mieliśmy swoje plany - kariera, potem dzieci. Pamiętasz? Mówiłam ci, że zamroziłam swoje jajeczka, żeby się nie martwić upływającym czasem, bo przecież biologia ma swoje prawa. Wszystko było fantastycznie. Do końca listopada byliśmy razem, później pojechałam na finał programu „Top Model". Wróciłam do Los Angeles, a Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać się z rodziną, wynająć tam dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, że jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje. Kiedy jednak pojechał na zajęcia z jujitsu, zaczęłam analizować sytuację i napisałam SMS, pytając, czy jest jakaś inna kobieta. Zadzwonił: „Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu". Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję. Nigdy przecież między nami nie było takich rozmów, że się rozejdziemy, że weźmiemy rozwód..."


Joanna Krupa  wyznała, że dzięki prowadzeniu programu "Misja Pies" w TVN poradziła sobie ze smutkiem i stresem wywołanym przez rozpad małżeństwa:

"Tak naprawdę pomógł mi program w TVN „Misja Pies". Już podczas poprzedniego pobytu w Polsce i nagrań do programu „Top Model" miałam spotkanie w sprawie nagrań do „Misji Pies". Ja pomagam zwierzętom, a teraz one pomogły mnie. Myślę, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny, a ja zyskałam trochę czasu tylko dla siebie, żebym mogła to wszystko przemyśleć. Czułam, że Bóg jest ze mną, i to On dal mi nie tylko ten program, lecz także teraz pięć miesięcy dla samej siebie. Żebym mogła się wypłakać, przetrawić to wszystko i nie zadawać sobie pytań, co się stanie z moim życiem."

 

Joanna Krupa potwierdziła również, że jakiś czas po rozstaniu Romain Zago zaproponował jej wspólny wyjazd na wakacje, żeby uratować związek, jednak odmówiła.

"Przez tych kilka miesięcy, kiedy już zaakceptowałam fakt, że nie będziemy razem, poczułam się wolna i szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Otworzyły mi się oczy i zobaczyłam wszystko we właściwym świetle. Powiedziałam mu więc, że już za późno, że miał czas, żeby to naprawić, a nie skorzystał. "Może miałeś zły moment i teraz żałujesz? Mogłeś przyjść do mnie dużo wcześniej, ale tak naprawdę moje uczucia cię nie obchodziły. Nie myślałeś o tym, że mnie krzywdzisz, że taki kawał naszego życia wyrzucasz jak zniszczony mebel. Dla mniecie ma już powrotu. Teraz kochasz, a przedtem?", powiedziałam mu."

 

Zobaczcie także wideo, w którym Joanna Krupa opowiedziała o sesji zdjęciowej i pracy modelki :)

Joanna Krupa o modelingu: "Kocham to"
Joanna Krupa o modelingu: "Kocham to"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Ewa Niespodziana w kampanii włoskiej marki
Następny artykuł:

Ewa Niespodziana w kampanii włoskiej marki

tvnpix