Aktualności

powrót do listy

Joanna Krupa o ciąży, porodzie i karmieniu piersią: "Najważniejsze jest zdrowie moje i dziecka"

Joanna Krupa o ciąży, porodzie i karmieniu piersią: "Najważniejsze jest zdrowie moje i dziecka"
Joanna Krupa na okładce magazynu Gala 
Joanna Krupa jest w ciąży. W magazynie "Gala" ukazał się wywiad z prowadzącą "Top Model". Opowiedziała o przygotowaniach do porodu i macierzyństwa oraz o karmieniu piersią.

Joanna Krupa o ciąży, porodzie i karmieniu piersią

Joanna Krupa spodziewa się dziecka. W listopadzie pierwszy raz zostanie mamą. Modelka udzieliła wywiadu Annie Zejdler, redaktor naczelnej "Gali". Wzięła także udział w sesji zdjęciowej, której efekty możesz zobaczyć w najnowszym numerze.

Prowadząca "Top Model" aktualnie pracuje na planie 8. edycji programu. Po zakończeniu zdjęć wraca, do USA. Planuje rodzinny poród w obecności męża, jej pociecha urodzi się w Ameryce.

Tam mam lekarza, który prowadzi moją ciążę. Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu.


Modelka planuje karmić piersią, jednak ma pewne obawy. Najważniejsze jest dla niej dobro dziecka.

Wiem, że to podobno jest dobre dla dziecka. (…) Nie lubię, gdy ktoś dotyka moich piersi. Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła, powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję.

 

Joanna Krupa na okładce magazynu Gala
Joanna Krupa na okładce magazynu Gala Gala 14/2019 / gala.pl

 

Joanna Krupa o pragnieniu bycia matką

Joanna Krupa wyznała, że nie chciała zostać mamą zbyt wcześnie. Skupiła się na karierze i rozwoju zawodowym. Czekała na odpowiedni moment i na mężczyznę, z którym będzie chciała mieć dziecko. Kiedy poznała swojego obecnego męża, Douglasa, poczuła pragnienie bycia matką.

Mój były mąż jest superfacetem i ma ogromne serce, ale nigdy nie czułam, że chcę stworzyć z nim rodzinę. Aż poznałam Douglasa i było inaczej. Pomyślałam: już jestem gotowa.


Joanna Krupa w wieku 35 lat zamroziła komórki jajowe, żeby w przyszłości skorzystać z metody in vitro. Chciała zwiększyć swoje szanse na macierzyństwo. Los był dla niej łaskawy, po ślubie udało się jej naturalnie zajść w ciążę. Wyznała, że być może zdecydują się z mężem na kolejne dziecko.

Moja mama ostatnio zapytała: „Co zrobisz z tymi jajeczkami?". Odpowiedziałam: „Mamo, to dopiero pierwsze, zobaczymy, co dalej.".

Joanna Krupa wyznała, że zaszła w ciążę naturalnie
Joanna Krupa wyznała, że zaszła w ciążę naturalnie

Prowadząca "Top Model" podczas ciąży inaczej postrzega świat. Wszystko przeżywa bardziej emocjonalnie. Wzrusza się często. Stara się pozytywnie patrzeć na życie. Liczy się dla niej przede wszystkim zdrowie.

Widzę, jak ludzie narzekają, kiedy im coś nie wychodzi, a ja mówię sobie: życie jest takie krótkie, po co się stresować? W ogóle nie przejmuję się już rzeczami, którymi kiedyś się zadręczałam. Najważniejsze jest zdrowie moje i dziecka.

 

Joanna Krupa pokaże zdjęcia dziecka w social mediach?

Joanna Krupa jest aktywna w social mediach, zapowiedziała, że po porodzie pokaże zdjęcia dziecka na Instagramie. Nie będzie ukrywała jego twarzy.

Nie rozumiem gwiazd, które chowają swoje dzieci przed światem, zasłaniają im twarze, pokazują tyłem albo bokiem. Jeśli ktoś będzie chciał im zrobić krzywdę, to znajdzie sposób. Myślę, że zamiast zasłaniać dzieciom twarze, lepiej w ogóle nie wrzucać ich zdjęć.

Cały wywiad oraz sesję zdjęciową Joanny Krupy przeczytasz i zobaczysz w nowym numerze magazynu "Gala".

Joanna Krupa w magazynie Gala
Joanna Krupa w magazynie Gala Gala 14/2019 / gala.pl

 

Zobacz wideo:

Joanna Krupa wybrała już imię dla dziecka?
Joanna Krupa wybrała już imię dla dziecka?


Magdalena Frąckowiak gościem specjalnym w Top Model. TYLKO U NAS zdjęcia z planu!
Następny artykuł:

Magdalena Frąckowiak gościem specjalnym w Top Model. TYLKO U NAS zdjęcia z planu!

tvnpix