Aktualności

powrót do listy

Michał Piróg pokazał zdjęcie z partnerem. Wspiera społeczność LGBTQ+

Michał Piróg pokazał zdjęcie z partnerem. Wspiera społeczność LGBTQ+
Michał Piróg  Foto: mwmedia
Michał Piróg zaapelował o tolerancję i szacunek dla społeczności LGBTQ+. Prowadzący "Top Model" pokazał zdjęcie z partnerem, na którym nadzy leżą w łóżku.

Michał Piróg o tolerancji i LGBTQ+

Michał Piróg na Instagramie zabrał głos w sprawie tolerancji dla osób LGBTQ+. Poruszony dramatycznymi wydarzeniami, które miały miejsce podczas Marszu Równości w Białymstoku, zaapelował o wzajemny szacunek. Na Instagram wrzucił zdjęcie z partnerem, dodał także mocny post:

Marzy mi się żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu. Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać #Iamlgbtqproud - napisał.

Prowadzący "Top Model" jest gejem, otwarcie mówi o swojej orientacji. Angażuje się w akcje i działalność społeczną przeciwko homofobii. Był ambasadorem kampanii "Ramię w ramię po równość".

 

Michał Piróg z partnerem
Michał Piróg z partnerem Foto: instagram.com/michalpirog

Marsz Równości w Białymstoku

Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku przeszedł ulicami miasta w sobotę, 20 lipca. Manifestacja odbyła się pod hasłem: "Białystok domem dla wszystkich". Uczestnicy zgromadzenia spotkali się z nietolerancją, atakami agresji i nienawiści. Doszło do wielu incydentów i chuligańskich zachowań. Kontrmanifestanci ze środowisk kibiców usiłowali zablokować marsz, wykrzykiwali obraźliwe hasła, wszczęli zamieszki. W uczestników Marszu Równości rzucano kamieniami, jajkami i petardami. Marsz rozpoczął się bez przygotowanych przemówień. Ze względu na liczne utrudnienia, konieczna była zmiana trasy. W stronę policji rzucano kamieniami, kostką brukową i butelkami. W związku z próbami zakłócenia parady zatrzymano 25 osób.

 

Zobacz wideo:

Kto skradnie serce Michała Piróga w Top Model?
Kto skradnie serce Michała Piróga w Top Model?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jagoda Judzińska jest w ciąży!
Następny artykuł:

Jagoda Judzińska jest w ciąży!

tvnpix