Aktualności

Najlepsze momenty 8. sezonu Top Model - część 1.
Najlepsze momenty 1. odcinka Top Model  Foto: TVN / Piotr Filutowski
Na castingach do "Top Model" pojawiły się seksowne kobiety i atrakcyjni mężczyźni. Największe wrażenie na jurorach zrobiło 15 osób, które zaprosili do udziału w 8. edycji show TVN. Przypominamy najlepsze fragmenty pierwszych 7 odcinków.

"Top Model" - odcinek 1.

Piękne kobiety i przystojni mężczyźni zaprezentowali się przed jury. Niesamowita energia udzieliła się także gwiazdom programu. Joanna Krupa i Kasia Sokołowska bardzo dobrze się bawiły. Dawid Woliński zatańczył na rurze, podobno zawsze o tym marzył. Projektant śpiewał podczas sprzątania. Marcin Tyszka zachwycał się seksownymi uczestniczkami. Michał Piróg szalał za kulisami. Nie zabrakło także wzruszających chwil, na koniec popłynęły łzy.

 

"Top Model" - odcinek 2.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński pierwszy raz w historii "Top Model" przyznali "złoty bilet", który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek. Dostała go Klaudia El Dursi. Zrobiła największe wrażenie na jurorach. Kolejni szczęśliwcy dostali zaproszenie na bootcamp.

Wszystkie odcinki 8. sezonu "Top Model" możesz obejrzeć w player.pl >>>

Najlepsze momenty 2. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 2. odcinka Top Model

"Top Model" - odcinek 3.

Na bootcampie jurorzy przygotowali sesje zdjęciowe i pokaz mody dla kandydatów walczących o udział w show TVN. Joanna Krupa i jurorzy wybrali uczestników 8. sezonu "Top Model". Finałowa 15 zamieszkała w domu modelek i modeli. Oto oni: Denis Chmielewski, Klaudia Chojnacka, Marcin Chowaniak, Radek Czekański, Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Nikola Furman, Michał Gała, Anna Jaroszewska, Magdalena Karwacka, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz, Rafał Torkowski, Kinga Wawrzyniak, Dawid Woskanian.

Najlepsze momenty 3. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 3. odcinka Top Model

"Top Model" - odcinek 4.

Finałowa 15-tka uczestników 8. edycji  "Top Model" przeszła metamorfozy. Nowe fryzury nie wszystkim się spodobały. Popłynęły łzy. Podczas castingu 11 osób zakwalifikowało się do udziału w pokazie kolekcji MMC. Magdalena Frąckowiak wpierała uczestników i przyglądała się, jak pozowali podczas sesji na trampolinie. Zdjęcia zrobił Marcin Tyszka. Jako pierwszy z "Top Model" odpadł Radek Czekański.

Najlepsze momenty 4. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 4. odcinka Top Model

"Top Model" - odcinek 5.

Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Michał Piróg przygotowali dla uczestników "Top Model" nowe zadania. Były to 3 sesje zdjęciowe: na Derbach na Służewcu, na ściance wspinaczkowej oraz pozowanie nago. Gośćmi 5. odcinka byli Maffashion, Wujaszek Liestyle, Karolina Pisarek, Kasia Struss i Katarzyna Dąbrowska. Denis Chmielewski odpadł z programu.

Najlepsze momenty 5. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 5. odcinka Top Model

"Top Model" - odcinek 6.

Jurorzy przygotowali dla uczestników "Top Model" ciekawe, ale też trudne wyzwania. Lekcja chodzenia na szpilkach, pokaz na ruchomym wybiegu i sesja ze zwierzętami, te zadania dostarczyły emocji. Gościem specjalnym odcinka była Anna Jagodzińska. Magdalena Karwacka odpadła, a Nikola Furman zrezygnowała z udziału w programie.

Najlepsze momenty 6. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 6. odcinka Top Model

"Top Model" - odcinek 7.

W 7. odcinku "Top Model" pojawiła się nowa uczestniczka - Kinga Dębska. Gośćmi specjalnymi byli Jurek Owsiak, Cleo Ćwiek, Natasza Urbańska, Roksana WęgielMichał Koterski. Uczestnicy realizowali kampanie społeczne, wcielili się w czarne charaktery z filmów Disneya, wystąpili w fashion filmach. Z programu odpadli Kinga Dębska i Rafał Torkowski.

Najlepsze momenty 7. odcinka Top Model
Najlepsze momenty 7. odcinka Top Model

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Małgorzata Socha i uczestnicy Top Model w świątecznej kampanii Apart
Następny artykuł:

Małgorzata Socha i uczestnicy Top Model w świątecznej kampanii Apart

tvnpix