Aktualności

powrót do listy

Top Model - walka o karierę w świecie mody rozpocznie się 2 września

Top Model - walka o karierę w świecie mody rozpocznie się 2 września
Nowy sezon Top Model od września w TVN  Foto: TVN / Piotr Filutowski
Tej jesieni "Top Model" z nowymi uczestnikami i nowymi gośćmi specjalnymi powraca do TVN. Joannie Krupie, która jest w ciąży na planie towarzyszył także 5. juror ;). Nowością tej edycji jest "złoty bilet", który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach.

8. sezon "Top Model" w TVN

"Top Model" powraca z wielką siłą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński i Michał Piróg wyruszą na poszukiwania kolejnej gwiazdy świata mody. Jury stawia na różnorodność i oryginalność,  niezależnie od wieku i rozmiaru. Nowością tej edycji jest "złoty bilet", który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach. Kto powtórzy sukces uczestników poprzednich edycji, podbije wybiegi oraz świat show-biznesu? Jedno jest pewne – na widzów czekać będzie wiele niespodzianek i wzruszeń.

Program spełnia marzenia o karierze nie tylko w branży fashion. Uczestnicy poprzednich edycji udowadniają, że udział w programie może być początkiem wielkiej przygody i wspaniałej kariery. Pokazy, sesje zdjęciowe, współpraca ze znanymi fotografami i uznanymi markami – to wszystko czeka na tych, którzy determinacją i ciężką pracą udowodnią, że potrafią wykorzystać szansę na spełnienie marzeń. Podczas castingów w Rzeszowie, Gliwicach, Gdańsku i Warszawie pojawiły się tłumy chętnych. Zgłoszenia napływały z całego świata – od Irlandii po Australię. Między najmłodszym a najstarszym uczestnikiem było ponad pięćdziesiąt lat różnicy. Równolegle trwał również casting internetowy. Kandydaci oprócz warunków fizycznych zadziwiali swoją osobowością, determinacją i pomysłowością.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>


"Top Model" - goście specjalni i nagrody

Oczekiwania są jednak coraz większe.  Kto zachwyci jurorów na tyle, by otrzymać "złoty bilet"?  To nowy element programu, który może zapewnić miejsce w domu modelek, z pominięciem jednego etapu w zmaganiach. Czy pojawi się ktoś na tyle wyjątkowy, by zdaniem jurorów zasłużyć na takie wyróżnienie? W tym roku bootcamp, oprócz nowej formuły, zaskoczy również lokalizacją. Wybranych pięćdziesięciu kandydatów stanie do rywalizacji w Warszawie, miejskiej dżungli, stolicy polskiego świat mody.

Kim będzie zwycięzcą? Jak poradzi sobie z zadaniami w programie i krytyką jurorów? Czy pokona stres towarzyszący występom w pierwszych pokazach mody i sesjach zdjęciowych? Jedno jest pewne – przygotowane zadania sprawdzą nie tylko predyspozycje do zawodu, ale również determinację, odporność na stres i umiejętność pracy w ekstremalnych warunkach. Nie zabraknie wzruszeń, silnych emocji i nagłych zwrotów akcji. Nagrodą w programie jest  sesja okładkowa w magazynie "Glamour", 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek i modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca. Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich: Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel, Małgorzata Kożuchowska. Na każdym etapie zmagań uczestników wspierać będzie Michał Piróg.

 

"Top Model" premiera

Nowe odcinki "Top Model" w poniedziałki o 21.30, od 2 września w TVN.

 

Zobacz wideo:

Metamorfozy gwiazd Top Model
Metamorfozy gwiazd Top Model

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Joanna Krupa i Edyta Górniak spotkały się w USA
Następny artykuł:

Joanna Krupa i Edyta Górniak spotkały się w USA

tvnpix