Aktualności

Poznaj uczestników 8. edycji Top Model!
Pokaz z uczestnikami 8. edycji Top Model  Foto: TVN
Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka wybrali uczestników 8. sezonu Top Model. W sumie o wygraną będzie walczyć 15 osób. W domu modelek i modeli zamieszka także Klaudia El Dursi, która zdobyła "złoty bilet". Zobacz najlepsze fragmenty 3. odcinka.

Uczestnicy 8. sezonu "Top Model"

Denis Chmielewski

Na co dzień mieszka w Holandii. Do programu zgłosił się, bo chciał przeżyć przygodę i doświadczyć czegoś nowego. Wolny czas lubi spędzać przy muzyce, komponując podkłady, ma w domu mini studio. Regularnie chodzi na siłownię, jest fanem sportów wodnych głównie windsurfingu. Jego największym marzeniem jest to, aby osiągnąć sukces w muzyce, podróżowanie po świecie i zostawienie po sobie dużo dobrej sztuki. Ma 25 lat.

Top Model: Denis Chmielewski
Top Model: Denis Chmielewski

Klaudia Chojnacka

Tegoroczna maturzystka. Jej pasją są konie, prowadzi z mamą szkołę, gdzie przygotowują konie do jazdy. Od roku ćwiczy głos i uczy się śpiewać, robi to dla siebie, nie myśli o publicznych występach. Do programu zgłosiła się ponieważ od dziecka wiedziała, że chce być modelką, twierdzi, że program "Top Model" jest dla niej szansą na spełnienie tych marzeń. Uważa, że do wszystkiego trzeba w życiu dorosnąć, także do "Top Model" – ona czuję się gotowa. Największym marzeniem jest bycie zawodową modelką. Ma 19 lat.

Top Model: Klaudia Chojnacka
Top Model: Klaudia Chojnacka

Marcin Chowaniak

Tegoroczny maturzysta. Trenuje freerunning – połączenie parkour’u i trickingu. Fresstyle’uje, pisze teksty hip hopowe, robi graffiti. Chciał zacząć swoją karierę modela od skoku na głęboką wodę, dlatego właśnie udział w "Top Model". Marzy o tym by móc samemu się utrzymać pracując w modelingu. Ma 19 lat.

Top Model: Marcin Chowaniak
Top Model: Marcin Chowaniak

Radek Czekański

Tegoroczny maturzysta. Do programu zgłosił się żeby dać sobie szansę na ruszenie do przodu, chciał sprawdzić się w modelingu, przeżyć przygodę i dobrą zabawę. Marzeniem Radka jest posiadanie gabinetu psychologicznego. Modeling traktuje jako tymczasowy etap, szansę na przeżycie czegoś fajnego. To z psychologią wiąże swoją przyszłość. Ma 19 lat.

Top Model: Radek Czekański
Top Model: Radek Czekański

Sandra Dorsz

Tegoroczna maturzystka, interesuje się aktorstwem i dziennikarstwem. Sandra jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Decyzję o zgłoszeniu się do programu podjęła spontanicznie. Zawsze interesowała się modą, ale nie była pewna czy jest to świat dla niej. Na szczęście, jak podkreśla Sandra mama i siostra mają dar przekonywania. Jej największym modowym marzeniem jest zrobienie pokazu Victoria’s Secret. Ma 19 lat.

Top Model: Sandra Dorsz
Top Model: Sandra Dorsz

Klaudia El Dursi

Klaudia jest mamą dwóch synów (10 lat i 4,5 roku). Prowadzi własną pracownię krawiecką, w której zajmuje się projektowaniem. Jest samoukiem i pasjonatką, dokształcała się na kursach krawieckich. Do tego, by wziąć udział w programie namówił ją partner. Największe marzenie Klaudii to udział w pokazie Victoria’s Secret. Ma 30 lat.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Pierwszy złoty bilet w historii Top Model
Pierwszy złoty bilet w historii Top Model

Nikola Furman

Uczennica klasy biologiczno-chemicznej. Na pomysł wzięcia udziału w programie wpadła starsza siostra Nikoli. Ona sama nie była przekonana do tego pomysłu, ale postanowiła spróbować, żeby zobaczyć czy to może modeling będzie jej pomysłem na życie. Co do zawodowych marzeń, to stara się nie wybiegać za bardzo w przyszłość, twierdzi, że na wszystko przyjdzie czas. W wolnym czasie jest wolontariuszką w Domu Dziecka. Ma 16 lat.

Top Model: Nikola Furman
Top Model: Nikola Furman

Kanał wideo (16)

Uczestnicy 8. edycji Top Model

 • Pokaz z uczestnikami 8. edycji Top Model
  Pokaz z uczestnikami 8. edycji Top Model(1 z 16)
 • Top Model: Sandra Dorsz
  Top Model: Sandra Dorsz(2 z 16)
 • Top Model: Ania Jaroszewska
  Top Model: Ania Jaroszewska(3 z 16)
 • Top Model: Dawid Woskanian
  Top Model: Dawid Woskanian(4 z 16)
 • Top Model: Denis Chmielewski
  Top Model: Denis Chmielewski(5 z 16)
 • Top Model: Magdalena Karwacka
  Top Model: Magdalena Karwacka(6 z 16)
 • Top Model: Olga Kleczkowska
  Top Model: Olga Kleczkowska(7 z 16)
 • Top Model: Radek Czekański
  Top Model: Radek Czekański(8 z 16)
 • Top Model: Marcin Chowaniak
  Top Model: Marcin Chowaniak(9 z 16)
 • Top Model: Klaudia Chojnacka
  Top Model: Klaudia Chojnacka(10 z 16)
 • Top Model: Rafał Torkowski
  Top Model: Rafał Torkowski(11 z 16)
 • Top Model: Stanisław Obolewicz
  Top Model: Stanisław Obolewicz(12 z 16)
 • Top Model: Michał Gała
  Top Model: Michał Gała(13 z 16)
 • Top Model: Kinga Wawrzyniak
  Top Model: Kinga Wawrzyniak(14 z 16)
 • Top Model: Nikola Furman
  Top Model: Nikola Furman(15 z 16)
 • Pierwszy złoty bilet w historii Top Model
  Pierwszy złoty bilet w historii Top Model(16 z 16)

Michał Gała

Michał skoczył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Do wzięcia udziału w programie namówił go dobry przyjaciel. Jego największym marzeniem jest udział w kabarecie, jeśli chodzi o świat mody, to chciałby, aby jego twarz znalazła się na okładce prestiżowego magazynu. Jest aktywny, biega, ćwiczy z ciężarami i uprawia kalistenikę. Ma 22 lata.

Top Model: Michał Gała
Top Model: Michał Gała

Ania Jaroszewska

Zawodowo zajmuje się fotografią, specjalizuje się głównie w portretach. Do programu zgłosiła się, bo całe życie marzyła o tym, żeby zostać modelką. Teraz znalazła w sobie siłę, by po te marzenia sięgnąć i pomyślała, że casting do "Top Model" może jej w tym pomóc. Najbardziej inspiruje ją natura. Jest weganką i uprawia jogę, chciałby promować ekologiczny styl życia. Jej wielkim marzeniem jest praca dla największych marek modowych. Chce wykorzystać szansę, jaką może dać jej program i wspiąć się na sam modowy szczyt. Ma 26 lat.

Top Model: Ania Jaroszewska
Top Model: Ania Jaroszewska

Magdalena Karwacka

Studiuje dziennikarstwo. Od 3. klasy podstawówki chodziła do szkoły baletowej. Uczęszczała też do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy – na wydział wokalny. Do programu zgłosiła się, aby pokonać własne bariery, sprawdzić samą siebie i spełnić marzenia o pracy w telewizji, modelingu i na działanie w social mediach. W wolnym czasie chodzi na siłownię i bierze udział w zajęciach z trenerem wokalnym. Ma 22 lata.

Top Model: Magdalena Karwacka
Top Model: Magdalena Karwacka

Olga Kleczkowska

Uczennica Liceum Plastycznego. Swoją przyszłość wiążę ze sztuką, marzy o tym, by dostać się na ASP w Krakowie lub Warszawie. Lubi się wyróżniać i wyglądać oryginalnie. Do programu zgłosiła się przypadkiem. Tak naprawdę, to jej koleżanka miała pomysł, aby wybrać się na casting, postanowiły jednak, że pojadą tam razem. Kompletnie nie liczyła na to, że uda jej się dostać do domu "Top Model". Chciała jedynie sprawdzić swoje możliwości, przekonać się, czy jurorzy zobaczą w niej "to coś". Ma 17 lat.

Top Model: Olga Kleczkowska
Top Model: Olga Kleczkowska

Stanisław Obolewicz

Pochodzi z Ukrainy (Doniecka). Pracuje w Warszawie w korporacji, gdzie zajmuje się analizą danych. Przed programem miał różne doświadczenia, historie, ale to moda stanowi dla niego motywację. Chciałby profesjonalnie zająć się modelingiem, stąd udział w "Top Model". Staszek ma nadzieję, że to będzie wielki krok w jego karierze. Ma 26 lat.

Top Model: Stanisław Obolewicz
Top Model: Stanisław Obolewicz

Rafał Torkowski

Rafał ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Przez 10 lat był w kadrze narodowej w skoku o tyczce, z powodu kontuzji przerwał treningi i starty w zawodach. Po zakończeniu kariery sportowej nie wiedział, co chce zrobić w życiu. Przypadek sprawił, że miał przyjemność wziąć udział w trójmiejskim pokazie mody.  Bardzo mu się spodobało, zaczął interesować się sesjami i pokazami, to natchnęło go wzięcia udziału w programie. Największym zawodowym marzeniem jest praca przed obiektywem, niekoniecznie wybiegi. Ma 27 lat.

Top Model: Rafał Torkowski
Top Model: Rafał Torkowski

Kinga Wawrzyniak

Miss Małopolski oraz III Wicemiss Polski 2018. Studiuje gospodarkę nieruchomościami, trenuje akrobatykę powietrzną i łyżwiarstwo figurowe. Do programu zgłosiła się ponieważ od dawna fascynuje ją moda i modeling. Oglądała wszystkie wcześniejsze edycje i zawsze chciała spróbować swoich sił w "Top Model". Kinga podkreśla, że teraz przyszedł czas, by spełniać marzenia jeszcze z lat bycia nastolatką.Największym marzeniem Kingi jest zaistnieć na okładkach znanych światowych magazynów oraz  zrobienie kampanii najbardziej znanych marek perfum i biżuterii na świecie. Ma 22 lata.

Top Model: Kinga Wawrzyniak
Top Model: Kinga Wawrzyniak

Dawid Woskanian

Od 6-7 roku życia cierpi na zespół Tourette’a. Do programu zgłosił się ponieważ od jakiegoś czasu interesuje się modelingiem. Uważa, że program daje duże możliwości pracowania w tym zawodzie. W dzieciństwie bardzo aktywnie grał w piłkę nożną w lokalnej drużynie, aktualnie od 3 lat trenuje street workout. Jego największym marzeniem jest zostanie zawodowym modelem, który będzie aktywnie pracował. Ma 20 lat.

Top Model: Dawid Woskanian
Top Model: Dawid Woskanian

Zobacz fragmenty z bootcampu do 8. sezonu "Top Model":

Kanał wideo (12)

Top Model: odcinek 3., sezon 8. - Bootcamp

 • Zgłosił się do Top Model, bo chce zrobić karierę
  Zgłosił się do Top Model, bo chce zrobić karierę(1 z 12)
 • Top Model: Jeździ TIR-ami i chce być modelką
  Top Model: Jeździ TIR-ami i chce być modelką(2 z 12)
 • Top Model: Kasia Sokołowska zachwycona Dawidem i Olgą
  Top Model: Kasia Sokołowska zachwycona Dawidem i Olgą(3 z 12)
 • 3 osoby odpadły z Top Model podczas sesji
  3 osoby odpadły z Top Model podczas sesji(4 z 12)
 • Top Model Marcin Tyszka imprezował na dachu z uczestnikami
  Top Model Marcin Tyszka imprezował na dachu z uczestnikami(5 z 12)
 • Top Model: Joanna Krupa pod wrażeniem Magdy
  Top Model: Joanna Krupa pod wrażeniem Magdy(6 z 12)
 • Top Model: Vanessa rozpłakała się na sesji
  Top Model: Vanessa rozpłakała się na sesji(7 z 12)
 • Top Model: Joanna Krupa totalnie zauroczona Denisem
  Top Model: Joanna Krupa totalnie zauroczona Denisem(8 z 12)
 • Jurorzy wyeliminowali kolejne osoby z Top Model
  Jurorzy wyeliminowali kolejne osoby z Top Model(9 z 12)
 • Przygotowania do pokazu w Top Model
  Przygotowania do pokazu w Top Model(10 z 12)
 • Top Model: Sandra Dorsz pokonała wstyd i pokazała piersi
  Top Model: Sandra Dorsz pokonała wstyd i pokazała piersi(11 z 12)
 • Top Model: Olga zraniła się podczas chodzenia na szpilkach
  Top Model: Olga zraniła się podczas chodzenia na szpilkach(12 z 12)

Top Model 8: Sesje z bootcampu

Top Model: Sesja na dachu
1 z 8
Top Model: Sesja na dachu
Foto: TVN
Top Model: Sesja na dachu
2 z 8
Top Model: Sesja na dachu
Foto: TVN
Top Model: Sesja w skate parku
3 z 8
Top Model: Sesja w skate parku
Foto: TVN
Top Model: Sesja w skate parku
4 z 8
Top Model: Sesja w skate parku
Foto: TVN
Top Model: Sesja na plaży
5 z 8
Top Model: Sesja na plaży
Foto: TVN
Top Model: Sesja na plaży
6 z 8
Top Model: Sesja na plaży
Foto: TVN
Top Model: Sesja - koncert
7 z 8
Top Model: Sesja - koncert
Foto: TVN
Top Model: Sesja - koncert
8 z 8
Top Model: Sesja - koncert
Foto: TVN
Top Model: Sesja na dachuTop Model: Sesja w skate parku
+6

Joanna Krupa o ciąży, dziecku, porodzie i Top Model
Następny artykuł:

Joanna Krupa o ciąży, dziecku, porodzie i Top Model

tvnpix