ANNA MARKOWSKA

7 edycja
ANNA  MARKOWSKA

Anna Markowska, 26 lat

Anna Markowska
Anna Markowska

Wymiary:

88/61/88

174 cm

 

Z jakiego miasta pochodzisz? Kraków.

Twoje aktualne miejsce zamieszkania? Warszawa.

Ksywka/pseudonim? Columbiana, tak mówili na mnie w domu Top Model

Ukończone szkoły: Studia na kierunku: Architektura wnętrz i przestrzeni w Krakowie.

Czy masz rodzeństwo? Nie mam.

Co robisz gdy jest Ci smutno? Gdy jest mi smutno, staram się przede wszystkim szybko pozbyć się złych myśli, zająć czas czymś przyjemnym co da mi nawet małą radość, czasami jest to po prostu upieczenie ciasta dla rodziny lub dłuższy spacer z moim ukochanym psem. Tak naprawdę jesteśmy zbudowani z emocji i staram się żyć w zgodzie z tym że życie jest zmienne, staram się też mieć "zdrowe emocje", co jest według mnie bardzo ważne. Wiem że nawet jeśli jest mi "smutno", pamiętam że to tylko chwila z życia, która zaraz minie. Wszystko się zmienia i płynie, a życie podsyła nam kolejne wyzwania.

Co jest twoją pasją? Nie mogę nie wspomnieć w pierwszej kolejności o modelingu, gdy miałam około 16 lat, nic się dla mnie nie liczyło poza pracą i robieniem kolejnych sesji i zleceń... tak mi się podobało że nawet zapominałam brać za to wynagrodzenia, mimo że mi się należało za wykonywaną często bardzo ciężką pracę na planie... hahaha

Niewątpliwie moje ukochane miejsce na świecie i pasja, która się z nim wiąże to stadnina "Stary Młyn" pod Krakowem, koza Malwina, dwa koty, psy, konie, łąki, sport... wówczas nic więcej mi do szczęścia nie było potrzebne.

Zostając w duchu sportu, trenowałam również Muay Thai w Krakowskim klubie sportowym, swego czasu chodziłam na salę dwa razy dziennie, teraz po dłuższej przerwie wróciłam do tego i nadrabiam zaległości na Warszawskiej Legii, co można podglądać na bieżąco na moim Instagramie.

Teraz w życiu już "dorosłym", wiecznie tworzę biznes plany. Jestem totalną wariatką pod tym względem, chcę stworzyć w przyszłości coś dużego, a biznes bardzo mnie interesuje. Zawsze bardzo dużo pracowałam i daje mi to dużo satysfakcji, chcę zaopiekować się finansowo swoją rodziną, to daje mi sporo mobilizacji, więc powoli, powoli idę do celu, ta droga daje mi dużo radości.

Kto jest dla Ciebie wzorem? Nie ma ludzi idealnych, nieomylnych. Prawdziwa miłość to miłość za wszystko i pomimo wszystko. Więc raczej nie skupiam się na ludziach jako wzorach, nie ma takich samych przypadków i takich samych dróg. Piękna jest ta różnica i wyjątkowość. Mimo to kiedy słyszę o wzorcach to przychodzi mi na myśl moja babcia. To zdecydowanie wyjątkowa osoba, nie jestem w stanie opisać jak bardzo, ale gdy myślę o tym jak ją kocham to wzruszam się.

Największe marzenie? Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina i ich zdrowie. Praca, która daje satysfakcję i spełnienie.

Co cię zachwyca? Zachwycają mnie zwierzęta i przyroda.

Co cię denerwuje? Nieuczciwość ludzi, złe traktowanie innych. Złe traktowanie zwierząt

Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz? Chciałabym realizować się biznesowo, założyć szczęśliwą rodzinę, mieć swój ukochany domek i dwa psy.

Model/modelka/projektant, którego cenisz? Jeżeli chodzi o projektantów to szczególnie lubię Givenchy, YSL, Balenciage. Mistrzowie projektów sukienek to dla mnie  Zimmermana czy Zuhair Murrad. Jeśli chodzi o StreetWear to Off-White, Vetmnents, Haider Eckerman. Torebki i akcesoria - Gucci. To chyba marzenie każdej modelki, pójść w pokazie czy być w kampanii takich domów mody. Moja Top Modelka to Irina Shayk

Kto lub co cię inspiruje? Inspiruje mnie bardzo wiele ludzi, uważam że każdy człowiek.

 

Polska Cindy Crawford pokonała złośliwy nowotwór i urzekła swoją urodą jury
Polska Cindy Crawford pokonała złośliwy nowotwór i urzekła swoją urodą jury

tvnpix