DARIA DĄBROWSKA

7 edycja
DARIA  DĄBROWSKA

Daria Dąbrowska, 18 lat

Daria Dąbrowska
Daria Dąbrowska

Wymiary:

76/ 59/ 84

167 cm

 

Z jakiego miasta pochodzisz? Urodziłam się w Rzeszowie.

Twoje aktualne miejsce zamieszkania? Mieszkam w Sędziszowie Małopolskim.

Ukończone szkoły: Chodzę do 3 klasy LO.

Czy masz rodzeństwo? Siostra - 22 lata, brat- 9 lat.

Co robisz gdy jest ci smutno? Jem lody, chodzę na długie spacery z moim psem, dużo tez wtedy tworze, melancholijny nastrój sprzyja mojej wenie, więcej wtedy maluje i pisze.

Co jest twoją pasją? Moja największa pasja to aktorstwo. Kocham teatr. Oprócz tego od niedawna robię zdjęcia. Malowanie jest natomiast bardziej forma  wyzwolenia swoich emocji, uwolnienia obrazów, które tkwią mi w głowie.

Jak spędzasz wolny czas? Uwielbiam spać, śpię dużo i sprawia mi to ogromna przyjemność! Poza tym kocham długie spacery z moim pieskiem i przyjaciółmi. Wiele czasu zajmuje mi tez pisanie listów do moich Bliskich, specjalnie dla nich zaczęłam tez zbierać zioła i kwiaty z dzikich łąk oraz mojej działki, by tworzyć dla nich unikalne herbatki :).

Kto jest dla ciebie wzorem? Wzorem jest dla mnie moja serdeczna przyjaciółka- Laura- która jest ze swoim mężem w związku już od 13 lat, a nadal ich uczucie jest żywe. Jest osobą niesamowicie życzliwą i inspirująca, a to jest właśnie dla mnie bardzo ważne, żeby być dobrym człowiekiem- dla innych i samego siebie.

W czym jesteś najlepsza? Hmm... nie uważam żebym była najlepsza w czymkolwiek, no chyba że w byciu sobą.

Twoje motto życiowe? Jestem zdania, że jeśli już coś robić to porządnie!

Największe marzenie? Hmm... z marzeniami u mnie dziwnie. Szczerze mówiąc mam ich mało, bo na większość patrzę  jak na cele, które chce osiągnąć. Z takich bardziej przyziemnych- niesamowicie pragnę wyprzytulać mała owieczkę (serio) i bardzo chciałabym wybrać się na wakacje w miejsce oddalone od cywilizacji, gdzie dookoła będzie mnie otaczać jedynie natura (las lub góry), bardzo potrzebuje takiego odpoczynku w pojednaniu się z natura. Z tych nieco trudniejszych to pragnę żeby moi Bliscy było szczęśliwi- szczególnie mama! Zawsze dużo pracowała i zajmowała się mną i rodzeństwem, a dla siebie czasu miała bardzo niewiele. Mam wiec głęboka nadzieje, ze będę jej mogła jakoś wynagrodzić to wszystko :).

Co cię zachwyca? Zachwyca mnie natura oraz sztuka, w tym ludzie, którzy ją tworzą.

Co cię denerwuje? Najczęściej denerwuje mnie ludzka głupota. Bardzo się irytuje kiedy ktoś nie potrafi samodzielnie myśleć, jest człowiekiem zamkniętym i ograniczonym.

Co będziesz robić za kilka lat, gdzie się widzisz? Aktualnie nie mam pojęcia co będę robiła za kilka lat. Na pewno chciałabym pójść do AST w Krakowie, ale nie wiem, kiedy to nastąpi, bo chce również wykorzystać moją szanse w modelingu, a po programie będzie na to najlepszy czas!

Model/modelka/projektant, którego cenisz? Claire McCardell.

Kto lub co cię inspiruje? Ludzie sztuki! Samuel Beckett, Tadeusz Kantor, Tilda Swinton, muzyka Arvo Parta, Yorgos Lanthimos i wiele innych :)

 

Niski wzrost nie przekreślił jej udziału w "Top Model". Osobowość Darii urzekła jurorów!
Niski wzrost nie przekreślił jej udziału w "Top Model". Osobowość Darii urzekła jurorów!

tvnpix