O programie
Top Model 

Czas na ósmą edycję programu "Top Model"!

W nowej edycji uczestnicy staną przed wieloma wyzwaniami. Niejednokrotnie będą musieli przełamać własne lęki i uprzedzenia. Na miano Top Model trzeba będzie porządnie zapracować! Płeć nie ma znaczenia, liczyć się będą tylko talent, urok i to „coś”, co przekona jurorów i widzów.

Dobry wygląd nie wystarczy, żeby przekonać jury. Modele i modelki muszą bowiem zrobić niesamowite wrażenie od pierwszej sekundy. W tym sezonie wprowadzamy nowe rozwiązanie - „złoty bilet”. Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jurorach już na castingu, mogą otrzymać „złoty bilet”, który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji - zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu.

To tylko przedsmak atrakcji przygotowanych dla śmiałków. Uczestnicy w każdym odcinku będą stawiać czoło zadaniom sprawdzającym ich predyspozycje do zawodu modela. Sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, wymagające dużego zaangażowania i inicjatywy. Do tego pokazy mody w dziwnych kostiumach i nieoczywistych lokalizacjach. Czeka ich jednocześnie nauka asertywności i radzenia sobie w świecie mody. Przed nimi także mnóstwo bezcennych doświadczeń – praca z najpopularniejszymi fotografami, stylistami i projektantami. Jednym słowem – mnóstwo wyzwań i emocji.

Jurorzy w dobrze znanym już składzie: Joanna Krupa – przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, będą bacznie obserwować i oceniać zmagania wszystkich uczestników. Pocieszenie i wsparcie przyszli modele i modelki znajdą zawsze u Michała Piróga.

W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna osoba pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Kto zostanie ósmą/ósmym Top Modelką/Top Modelem w Polsce?

Jedno jest pewne - na zwycięzcę czeka kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku „Glamour”.

 Ekipa:

Monika Lenar - Klimczak - producent

Tina Żyro - producent

Joanna Szafrańska - kierownik produkcji

Produkcja TVN


Konrad Kozłowski
- reżyser

REGULAMIN PROGRAMU

tvnpix